Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Pár napja kikapcsolt állapotba...

Pár napja kikapcsolt állapotban nem tölt az androidos tabletem. Mi lehet a baja?

Figyelt kérdés

3 hónapja vettem egy androidos Asus tabletet és eddig nem volt gond. Minap azonban kikapcsolva és totál lemerülve töltőre tettem(csak utazni használom amúgy ki van kapcsolva és egy idő alatt úgy is lemerül, de már tudom, hogy ezt nem szabad csinálni), de nem töltött semmit. Most megint kipróbáltam, kikapcsoltam kb 50%-on, feltettem tölteni, meg is jelent a kis zöld elem, hogy minden rendben, direkt figyelgettem pár óráig. Aztán bekapcsoltam, kb 60%on volt. Tehát valamennyit töltött, de elég keveset. Azóta meg már bekapcsolva töltött még plusz 5%-ot, tehát sokkal gyorsabb.

Mi lehet a baj? Sajnos én egyáltalán nem értek hozzá.


2014. márc. 4. 21:53
 1/2 anonim ***** válasza:

Mi? Most jól értem? Úgy is lemerül, ha ki van kapcsolva? Egy akku nyilvánvalóan egy idő után veszít a töltöttségéből, de ha ez pár nap leforgása alatt történik, akkor az már eleve valami bajra enged következtetni.

Az a +10% összejöhet simán abból is, hogy rosszul méri a fesz.szintet a tablet, ez gyakori probléma, szóval az is elképzelhető, hogy nem töltött abszolút semmit sem. Ugyan ilyen problémáról még nem hallottam, de az nem jelenti azt, hogy nem létezik. Egyszer hagyd rajta töltőn, kikapcsolt állapotban több órát (tudod kb. hogy hány óra alatt szokott feltölteni, annyi ideig minimum hagyd rajta), s akkor nézd meg, hogy változott-e jelentősen a töltöttségi szint vagy sem. Ha nem, akkor vidd szervizbe, mert egy dolog, hogy hozzá lehet szokni a bekapcsolt töltéshez, de mi van, ha véletlenül egyszer "csontig" lemeríted, s nem tudod bekapcsolni sem!

2014. márc. 6. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 dartsimi válasza:
Szia! Ennek mi lett a megoldása?
2014. dec. 24. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!