Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » LG 42LA620s tévéhez keresek...

Gabi33 kérdése:

LG 42LA620s tévéhez keresek 3D BLURAY lejátszót, olyat ami 2d-konvertál 3d és 4k tud felpáztázni rászánt összeg minél olcsóbb? 1 találtam LGBP730

Figyelt kérdés
3D BLU RAY lejátszók!

2014. febr. 20. 10:57
1 2
 11/12 doni1201 ***** válasza:

4K felbontást az életben nem fog megjeleníteni egy Full HD (másik nevén: 1K) felbontású TV, szóval azt szerintem felejtsd el, egyébként is még nagyon kevés (szinte semmi sincs) 4K-s tartalom érhető el. És a felkonvertálás ('felpásztázás') sem sokat ér..


Egyébként a tévéd Smart TV felületén elérhetők 3D-s videók, kisfilmek stb.

2014. febr. 21. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 A kérdező kommentje:

Lg42la620 van wifi direk és a lettopban is van wifi,csak még nem tudtam aktiválni!

Bármilyen ruter jó hozzá a megosztáshoz,mert egy barátom vett le tudom tesztelni,csak azt nem tudom hogy kell bekötni lettopból ruter és onét megoszrani a tévébe?

A lettopom megtalálta a lg tévét a SOFT AP van bekapcsolva! De egy a baj,hogy egy könyvet nem tudtak k volna kiadni ,hogy hogy kell az okos tévét összekötni egyes szerkezettel az internetet pl- OKOSTELÓ LETTOP WIFI vagy RUTER stb,igy az ember az se tudja mit kell csinálni!

2014. febr. 23. 22:24
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!