Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » LG 42LA620s tévéhez keresek...

Gabi33 kérdése:

LG 42LA620s tévéhez keresek 3D BLURAY lejátszót, olyat ami 2d-konvertál 3d és 4k tud felpáztázni rászánt összeg minél olcsóbb? 1 találtam LGBP730

Figyelt kérdés
3D BLU RAY lejátszók!

2014. febr. 20. 10:57
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

1 minek 2d-ből 3d-t csinálni mikor az szart sem ér.

2 miért fontos a 4k amikor se letölteni nem tudsz abban,se a tvéd nem tudja megjeleníteni.

2014. febr. 20. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
akkor milyen érdemes venni 3d lejátszót melyik ami minden formátumot lejátszik? én az lg tipelek de mondhatok mást 3d blu lejátszókat? Várom a válaszokat
2014. febr. 20. 12:54
 3/12 anonim ***** válasza:
Meg egyáltalán miért ragaszkodsz a blu rayhez? Van olyan iród? Vagy vásrolod az eredeti filmeket? Ha egyik se akkor elég a sima média lejátszó és egy pendrive hozzá vagy még az se kell,ha van otthon wifid és egy számitógéped.
2014. febr. 20. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Hát van wifi a tévében van számitógép,de nem tudom össze kötni mert hiába irom be a ip cimet de nem engedi! Ja van egy sima lg dvds videó de az már régi vagy kölcsönözni akarok vagy iratni lemezeket,de még nem akarom megvenni csak karácsonyra mert még drága! Lettop acer aspire 5735z nincs hdm csatlakozó rajta
2014. febr. 20. 13:09
 5/12 anonim ***** válasza:
Szólj valakinek aki nem hülye hozzá(bocs) és nem kell akkor hozzá semmi pluszban. Letöltöd laptopra a filmeket és nézed tvén wifin keresztül.
2014. febr. 20. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Oké értem csak nem tudom hogy képes rá a wifire a lettop és a tévé közt nem kell e véletlenül ruter vagy egy okos teló,még nincs esetleg majd karácsonyra,ha találok egy okos embert aki tud segiteni (Szabolcs-Megyéböl)
2014. febr. 20. 13:33
 7/12 A kérdező kommentje:

Az lenne a lényeg egy blu ray lejátszóba,hogy 2d filmeket 3d tudja ugy konvertálni ,hogy kijöjön az ember a tévéböl!

Másik meg olyan lemezeket is tudjon átkomvertáli ami nem tud lejátszani a passziv szemüveg vagy 4k teték fel a youtubra vagy egyébb internetre!

Ez a baj hogy nem tudták még kifejleszteni a 3d tv mindegy Aktiv vagy Passziv szemcsi mert nincs olyan minöségü 3d mint egy HD adás vagy Sd adás nem erre a 3d felé megy a televiziózás ,remélem 4k vagy 8k már jobb lesz!

2014. febr. 20. 18:08
 8/12 anonim ***** válasza:
Egyáltalán nem vagy tisztában a dolgokkal.
2014. febr. 20. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:

Hát akkor mesélj ,hogy tisztában legyek a dolgokkal,mert még nem világos?

Tanulni sosem késö!

2014. febr. 20. 19:00
 10/12 doni1201 ***** válasza:

Ahhoz, hogy laptopról/számítógépről vagy okostelefonról tudj médiatartalmat lejátszani a TV-n szükséged lesz egy WiFi routerre (hacsak nem WiFi Direct képes a TV és a másik készülék).


Nem nagyon értem, mi ez a 3d passzív aktív sd HD 4k 8k felsorolásod..

2D-ből 3D-be konvertált videó/film egyáltalán nem kelt olyan hatást, mint a normál 3D-s. Tehát igazi 3D élményhez 3D-s filmek kellenek, amiket blu-ray-en kapsz a boltokban, ehhez jó a 3D Blu-ray lejátszó. Persze ezek a lemezek sokkal drágábbak a DVD-knél.

Egyéb módon szerzett 3D-s tartalmat (Youtube, egyéb formátumok) HDMI-n (v1.4+), WiFi-n megosztva vagy pendrive-/külső merevlemezről is le lehet játszani.

2014. febr. 21. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!