Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Kapcsolási rajzokat tudtok...

Kapcsolási rajzokat tudtok küldeni? (bőv. Lent)

Figyelt kérdés

Elsős vagy középiskolában, elektrotechnika szakon. Elméleti részeket már tanuljuk év elejétől, és most már vannak gyakorlati óráink is, ahol kisebb dolgokat készítünk. Most készítettünk 3 hangú szirénát (tűzoltó/rendőr/mentő)és sikeresen is működött. Viszont interneten sok helyen keresgélek ilyesmik után, de nem nagyon tudok találni. Most a knight rider típusú bekötést fogok készíteni, de viszont szeretnék még több ilyeneket. Tudtok küldeni olyan linkeket, ahol meg vannak az alkatrész listák, bekötési rajz, NYÁK rajza is? Előre is köszönöm válaszaitokat!

16/F



2014. febr. 13. 19:11
 1/3 Tengor ***** válasza:
hobbielektronika.hu -n jártál már?
2014. febr. 13. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
őő igen, onnan néztem a knight rider-t is :)
2014. febr. 13. 19:34
 3/3 anonim ***** válasza:

Milyen kapcsolásra gondolsz?


[link]


Pl itt van ez, látványos kis cucc. Szerintem ez egy tipikusan olyan projekt, amin gyakorolhatod a nyáktervezést is, nem olyan nehéz az, csak egy kis logika kell. Tudom ajánlani a Sprint Layout nevű nyáktervező programot. Egyszerű és nagyszerűen lehet vele nyákokat tervezni.

2014. febr. 13. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!