Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Hol tudnék megérteni kapcsolás...

Hol tudnék megérteni kapcsolási rajzokat? Van olyan oldal ahol le van írva részletesen?

Figyelt kérdés

Elektronika szakon vagyok de még csak 9.O. és csak ellenállásokat tanulunk meg fűtőszál stb..

Tina-m van,de azt se tudom profi módon kezelni

van valami oldal ahol le van írva hogy mi-mit jelent egy kapcsolási rajzon/vannak fent kapcsolási rajzok


2014. jan. 26. 19:40
 1/5 acelsziv ***** válasza:
nem-nem Ha a rajzot nem érted, akkor ott az alapokkal van gond. Menj át mégegyszer az alapfogalmakon és nézd meg ott mit nem értesz.
2014. jan. 26. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Még az alapfogalmakat se nagyon tudom,épp ezért kérdeztem:s
2014. jan. 26. 19:51
 3/5 savanyújóska ***** válasza:
Akkor viszont nem a kapcsolási rajz lenne a lényeg, hanem hogy értsd mi az az ellenállás, miért lehet vele fűteni, mi az a feszültségforrás, tekercs, kondenzátor. Illetve jelölésrendszerből is van vagy 2-3 féle, bár ha egyet 2-t tudsz, a többit ki lehet következtetni. (Nálunk kis doboz az ellenállás, máshol cikkcakk, etc.)
2014. jan. 26. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 acelsziv ***** válasza:
Ezért mondom cimbi. Tanuld meg az alapokat. Arra lehet jól építkezni.
2014. jan. 26. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
és az alapokat honnan tanuljam meg?...
2014. jan. 26. 20:12

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!