Hogyan csináljam?

Figyelt kérdés
Amikor mások kérdéseit nézegetem, akkor sokban latom azt, higy ,,a kérdező kommentje". Én hogy csinljak ilyet?
2014. febr. 7. 06:25
 1/5 anonim ***** válasza:
Ha kommentelsz a saját kérdésedhez, akkor ezt fogja kiírni.
2014. febr. 7. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

"Amikor mások kérdéseit nézegetem, "


Nézegesd a saját magad által kiírt kérdéseket, illetve tegyél hozzá megjegyzést, illetve ha rányomsz a 'Komment küldése' gombra, akkor a te üzenetedből is "a kérdező kommentje" lesz.

Erre a célra az 'Új kérdés' menüpontot használhatod.

Szándékosan van olyan helyre dugva hogy ne tűnjön fel első látásra, így nem ingerli annyira az embereket hogy csak azért nyomkodják hogy legyen nekik "a kérdező kommentje".

Hanem akinek kérdése fogalmazódik meg, elkezdi keresgélni hogyan tehetné azt fel.

2014. febr. 7. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Á, ezt túlbonyolították neked a válaszolók. Megnyitod a kérdéseidet, és ha kommentelni akarsz, simán ráklikkelsz a "válasz küldése" mezőre.
2014. febr. 7. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ja, az elsőnek volt igaza, "komment küldése" mező van, arra kell klikkelni.
2014. febr. 7. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
:o Kicsit vak vagyok... Köszi szépen! :D
2014. febr. 7. 14:25

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!