Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Túlterhelőthet-e az internet?

Túlterhelőthet-e az internet?

Figyelt kérdés
Tudom hogy a valóságban ez lehetetlen de ha mondjuk az összes internetelőfizető egyszerre intenetezne túlterhelődhetnének-e a gerinchálózatok?

2014. jan. 27. 22:04
 1/6 anonim válasza:
Állítólag több hackercsoport is próbálta rengeteg zombigéppel túlterhelni, de nem sikerült nekik.
2014. jan. 27. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Az nem, de a szolgáltató igen, aki a hozzáférést biztosítja, tavaly le is borította valaki itthon a UPC-t.
2014. jan. 27. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 homo ludensz ***** válasza:
Úgy képzelem én el laikus létemre hogy jó pár éve megcsinálta a Matáv az utcánkban a telepítést: oszlopok s légvezeték.Akkor megvette a T-com kihúzott rá még egy max. két légvezetéket és most azon kábeltévézik mindenki és többek interneteznek is róla.Közöttük én is. 1995-óta én semmilyen komoly átfogó karbantartást vagy felújítást nem tapasztaltam. Ugye arra biztatnak mindenkit hogy lépjen fel a világhálóra? Nos ha ez a jellemző a hálózat kiépítésére másutt is akkor egy bizonyos keresztmetszetet nézve az adatátvitel behatárolt.
2014. jan. 28. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
mi lessz ha kifogyunk az ipv4 címzésből? mi lessz ha elfogynak az ip címek?
2014. jan. 28. 16:41
 5/6 anonim ***** válasza:
Folyamatosan frissül a technológia, így mindenre van valamilyen átfogó megoldás. :)
2014. febr. 2. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 nlorant82 válasza:
NEM max a Magyarországi hálózat mert ha teszem azt van egy jó fejállomásom amivel akár 10Gbit/sec internet csomagot is lehet csinálni az előfizetőknek és én ezt meg tenném a fejállomásba bemenő internet túlterhelné a magyarországi hálózatot de ezt meg ellenőrzik tehát a szolgáltató sem tudja túlterhelni! Azt meg megnézném hogy az ügyfél túlterheli az internetszolgáltatót mert azt meg megtervezik és általában felül méretezik tehát van tartalék ha mindenki netezne mármint nálunk így van! Saját Internet szolgáltató cégem van! Tehát lehetetlen a netet túlterhelni
2014. máj. 17. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!