Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Lehet baj van? Ez most mi?

Lehet baj van? Ez most mi?

Figyelt kérdés
laptopoztam ma és mint mindig felugrott egy reklám ablak amire sajnos sikerült rákattintanom, erre felugrott egy újabb ablak ami nagyon megrémisztett...szolgálunk és védünk rendőrégi oldal és írta ne lépjek ki semmikép az oldalról,nem mertem elolvasni valami 25 ezer forintos bírságról írt és hogy zárolták a böngészőmet vagy mi...tovább tényleg nem mertem olvasni.Félek hogy komoly.Nem minta ne tudnám kifizetni ha mégis komoly és muszáj....de volt már valakinek hasonló??? :S inkább anyáméktól tartok ha küldenek levelet vagy ilyesmi mert ha tényleg komoly akkor fognak.Egyébként kikapcsoltam a gépet és aztán vissza akkor nem történt semmi, minden működik.Valaki segítsen!

2014. jan. 18. 16:33
 1/4 A kérdező kommentje:
[link] még ezt találtam...de ez nem vírus. vagy nemtom, nekem felugrott aztán nem bírtam kilépni ezért újraindítottam de aztán nem jelent meg.Akkor tényleg komoly lenne?
2014. jan. 18. 16:48
 2/4 anonim ***** válasza:
Mikor pénzt akartam nyomni akkor nekem meg az FBI jelentkezett be! :-D
2014. jan. 18. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Komoly.

Figyelem a géped, és tudom merre jársz. Azt is tudni fogom, amikor ezt a választ elolvasod.

Amikor végeztem az összes személyes cuccod letöltésével, jelentkezni fogok. Addig maradj online!

2014. jan. 18. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
jó, a poénos válaszokból gondolom hogy felesleges a pánik, legalábbis egyesek szerint...remélem igazatok van..
2014. jan. 18. 17:00

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!