Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Rossz lenne az akkumulátor?

Rossz lenne az akkumulátor?

Figyelt kérdés

Telefon akkumulátorról beszélünk. Van egy Sensation XL-em ami bekapcsolás után pár másodperc alatt ki is kapcsol bármit csinálok vele. Rámértem az akku feszültségére, és a 3,7 V-ból 2,82 V-ot mértem. Fogtam összehasonlítási alapnak egy másik telefon akkut ami szintén 3,7 V-os, és a telefon már lemerült/kikapcsolt tőle, de abban az akkuban 3,67 V-ot mértem.

Tudom hogy az áramerősség a lényeg és sok más minden, bár tény hogy nem vagyok villanyszerelő.

A kérdés konkrétan az lenne, hogy előfordulhat hogy a lemerültségtől mérek 2,8-at vagy már rossz az akku, és cserélni kéne mert az életbe nem lesz újra 3,7 V?



2014. jan. 11. 07:33
 1/2 anonim ***** válasza:
Feltételezem feltöltötted és utána próbáltad használni, mérni. Ha így van: az akku rossz, 2,8 mindenképp durván kilóg a normál használatból.
2014. jan. 11. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

A probléma amúgy az hogy a telefonnak sajnos a fizikai gombjai nem az igaziak, ezért akarnám elvitetni szervizbe ahol egy bizonyos összegért meg is csinálják... de nem tudom hogy amúgy jó e a telefon. Mert ha csak a gombok és az akku a baja akkor érdemes megjavíttatni de ha nem akkor kuka.


http://www.youtube.com/watch?v=LM2DBZtdatk&feature=em-upload..


ezt műveli jelenleg a teló , ezt is csak akkor ha rádugom töltőre :)

2014. jan. 11. 15:21

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!