Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Mi a véleményetek a Roland...

Mi a véleményetek a Roland GW8-as szintetizátorról? (komoly válaszokat szeretnék! )

Figyelt kérdés
Jelenleg Korg Pa 50 SD-s szintim van, sokan mondják hogy GW8-s jobban jártam volna. Szerintetek megéri elcserélni rá?
2013. dec. 28. 21:44
 1/5 anonim ***** válasza:

Szia!

Kérdezném elsöre,milyen szintik voltak már neked a

kezed alatt? Én 20 évig zenéltem/már kiszáltam belöle/

ezalatt volt több szintim de a Roland volt ami nekem bejött.

Evvel csak azt akarom mondani hogy erösen izlés függö

hogy kinek melyik hangzás fekszik. Ha te azelött is Korgos

voltál,és ehhez a hangzás hoz vagy szokva, akkor lehet a

Roland furcsa lesz: De ugyan ez van a Yamahásokkal is:))

Egyébként meg nem nagyon értem a kérdésed, mert nem írtad meg mi is a gondod a Korg 50 es el? miért kéne váltanod

Roland ra? Nekem Roland E-50 szintim volt, gyakorlatilag

a GW-8 is ugyan erre a szintire épül tudásba, csak ujabb kiadás és pár dolog frissitve lett Pl: valamivel több hangszin.

2013. dec. 29. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Hiányosságai vannak a Pa 50 Sd-nek. Hangzással teljesen megvagyok elégedve. Egyfelől kijelzője nagyon ronda. Azért a Roland GW8-s választottam mert többen is mondták jó kis hangszer. Mikor vettem a Korg-t e gw8-s is a választási listán volt s csak azért nem vettem meg azt mert nincs beépített hangszorói
2013. dec. 29. 11:10
 3/5 A kérdező kommentje:
Nincs benne Dance dobszett(amúgy a Pa 1x pro-ban láttam Dance dobszettet és nagyon tuti), vannak mentési hibái de ez majdnem minden Korgnál előfordul aféle Korg betegség, egy idő után a performance mentesék eltűnnek helyébe rak valami más stílusokat. Nagyon vagány amúgy gw8-s van benne gyárilag csárdás ütemek is :)
2013. dec. 29. 11:18
 4/5 anonim ***** válasza:

Az az igazi ha valahol kitudod próbálni a GW-8 at meghallgatod a stíleket, bár ennél a gépnél is bármit

meglehet csinálni te is szerkeszthetsz stílust a saját

izlésedre át formálhatsz szinte mindent. Ha összehasonlítod

a Korg 50-es és a GW-8 paraméterit látszik ott is hogy a

Roland többet nyujt.

2013. dec. 29. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
értem, tudom hogy lehet szerkeszteni. S erre voltam kiváncsi hogy többet nyújt-e s megéri-e. Köszönöm a segítséget!
2013. dec. 29. 15:52

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!