Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » A windows 8 nem fogadja be az...

A windows 8 nem fogadja be az USB-met, semmit sem tudok hozzácsatlakoztatni TÖBBI LENT?

Figyelt kérdés

Légyszi, ha értesz hozzá,olvasd el akármilyen hosszúra is sikeredik, mert nem tudom mit tegyek,sajnos nem értek az ilyesmihez,és talán te vagy az egyetlen aki segíthet. Kérlek olvass tovább!

Nos a probléma az,hogy a gépemre fel lett téve a windows 8, és amikor próbáltam először a mobiltelefonomat csatlakoztatni, nem ment, vagyis igazábol befogadta, de mikor megnyitottam a CSERÉLHETŐ LEMEZ (D:)-t akkor nem volt rajta mindaz,ami a mobiltelefonomban található. Utánna megpróbáltam a memóriakártyaleolvasóba(ha nem tévedek) tenni és ott is ugyan ez volt. Később az USB-t akartam hozzácsatlakoztatni de az is így végződött. Először valami olyat ír ki hogy hiba van a cserélhető lemezzel és hogy akarom e az átvizsgálást és a javítást. Megnyomtam hogy akarom és elkezdődött a futtatás. Utánna azt írta hogy sikeresen átvizsgálta és nem talált hibát. utánna pedig amikor megnéztem hogy mi van a cserélhető lemezen, szinte egyik foldert sem bírtam megnyitni. Ugyan úgy mint a mobiltelefonomnál. Ezért gondolom hogy nem a telefonommal és a pendrájvommal van a probléma,hanem a windows 8-al. Talán rá kell valamit instalálni hogy felismerje? De ilyeneket nekem ki sem dobott. Fogalmam sincs hogy mitévő legyek. KÉRLEK. HA ÉRTESZ HOZZÁ,SEGÍTS NEKEM. AKÁR ÜZENETBEN IS ÍRHATSZ,HA VÁLASZBAN NEM SZERETNÉL. MINDEGY,CSAK SEGÍTS HA BÍRSZ. ELŐRE NAGYON KÖSZÖNÖM,ÉS RETTENTŐ HÁLÁS VAGYOK ANNAK IS AKI LEGALÁBB ELOLVASTA,ÉS MEG IS PRÓBÁLT RÁJÖNNI HOGY MI A GOND. ÉS PERSZE ANNAK IS,AKI ÍR,ÉS MÉGOLDJA. KÖSZÖNÖM SZÉPEN HOGY ELOLVASTAD!



2013. dec. 26. 20:10
 1/7 anonim ***** válasza:
A telefon látja a kártyát? Nem lehet, hogy időközben meghalt?
2013. dec. 26. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Látja! Meg az USB is látja az összes többi gépen, csak épp az enyémen nem. Az enyém az egyetlen amin windows 8 van!
2013. dec. 26. 20:18
 3/7 anonim ***** válasza:

Tedd a következőt:


1. Készíts egy linux telepítő lemezt!

2. Formázd le a Windows 8 partícióját! Pl. ext3/ext4-re

3. Készíts egy Win 7 Telepítő CD-t!

4. Tedd bele az iratmegsemmisítőbe a Win 8 lemezét.

Vagy ha nincs ilyened, akkor írj egy e-mailt a Microsoft-nak, és fejtsd ki hogy trágya a 8 és a 8.1 is ugyancsak trágya..


5. Légy boldog a Windows 7-el.

2013. dec. 27. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
sajnos csak ès kizárólag w8 mehet rá mert van egy èrintőképernyős funkciója! :/ nincs más ötleted?
2013. dec. 27. 20:27
 5/7 anonim ***** válasza:
win7 is támogatja az érintőképernyős funkciókat.. más dolog, hogy nincs ez a csempés indítóképernyő
2013. dec. 27. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
eredetileg win7-et akartunk rátelepíteni, de aki csinálta,az azt mondta hogy nem engedélyezi. Hogy csak 8as mehet rá. Szívem szerint én is sokkal jobban örülnék a win7-nek! :(
2013. dec. 28. 12:47
 7/7 anonim ***** válasza:
Egyébként a gép PONTOS típusa nélkül, minden válaszoló vak.
2013. dec. 28. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!