Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Ha youtube-on kiválasztom a...

Ha youtube-on kiválasztom a HD-t vagy fullHD-t, mi a fra*cért nem rakja át HD-ba vagy fullHD-ba a videót?

Figyelt kérdés
Olyan rohadt idegesítő. Van egy jó rendszer, és folyamatosan elbasszák frissítésekkel meg minden szarral. A legújabb fa**ság amit hallottam az az, hogy fizetős feliratkozás. Fizess, hogy feliratkozhass. Ezek komolyan gondolják? És szarnak bele. Van egy bug. Elgondolkodnak, hogy "Hmm. Mit csináljunk ezzel a buggal? Adjunk ki egy update-et, mert úgy se fog senkinek se tetszeni rajtunk kívül, de a bugot hagyjuk a pi*sába, és mindenki el fogja felejteni!"

2013. okt. 30. 10:18
 1/5 anonim ***** válasza:

Érdekes, nekem nincs ilyen bug, szóval nagyon valószínű, hogy nem a Youtube-nál van a hiba, hanem nálad.


Fizetős feliratkozással meg semmi baj, ha nem érted, hogy ez miről szól, mire és miért jó, akkor meg ne kezd el rögtön fikázni.

2013. okt. 30. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Ingerült voltam a kérdés kiírása pillanatában. De akkor sem értem, hogy miért csinálja ezt? Ha elindul a videó, alapból 360. Kirakom teljesbe a videót, automatikusan elkezd tölteni, azt írja hogy fullHD-ban van, de nem. Ugyan olyan pixeles, mint 360ban. Miért? És ha szépen megkérlek, írd már le nekem, hogy miért is lesz jó ez a fizetős feliratkozás. Tudtommal a feltöltő fogja eldönteni, hogy melyik videója lesz fizetős, és hogy mennyiért mennyi időre. Ez a feltöltőn kívül kinek lesz jó? Nem az átlag felhasználónak. Ha jól tudom, még a reklámokat lehet kikapcsolni a fizetős videóknál. De az ember le szed egy adblockot és kész. De nem ez a fő téma. Hanem a felbontás.
2013. okt. 30. 12:10
 3/5 anonim ***** válasza:

nem tudom miért csinálja de nálam is ez van

én azt szoktam hogy kirakom teljesbe. átváltok 720-ra és csak forog a fogaskerék. na amíg forog addig nem vált át. én úgy szoktam hogy visszatekerem a videót pár másodpercel, mert ugye látod hogy buffer-el (töltődik) befelé e videó, de az 360 videó. ha visszatekersz kicsit akkor újra kezdi tölteni de már a 720-at :D


marha idegesítő. én is utálom... meg azt is mikor egy 3 perces videót teljesen betölt teljesen végig (mind1 milyen felbontásban) és ha beletekersz akkor újra elkezdi betölteni onnan ahova tekerted... idegesítő...

2013. okt. 31. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Kipróbálom a tippedet. Köszönöm.
2013. okt. 31. 07:24
 5/5 A kérdező kommentje:
Ez a visszatekerős dolog működik! Köszönöm a segítséget.
2013. okt. 31. 19:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!