Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Hogy tudnék RGB LED szalagot...

Hogy tudnék RGB LED szalagot szerelni a monitorom köré?

Figyelt kérdés

Készen összerakott nagyon baba szivárványos szalagot lehet kapni az Ikeában de túl drága. 15000/m :(

Szóval gondoltam olcsóbb lenne ha külön venném a szalagot (2m) meg a tápegységet meg az rgb vezérlőt... Viszont egy kicsikét sem értek az ilyesmikhez. Nagyon nehéz lenne megcsinálni? Illetve tényleg ki tudnám hozni így olcsóbban? Továbbá azt sem tudom h merjek-e neten rendelni, mert nem tudom melyik típusú dolgot mivel lehet összerakni.

Tudnátok nekem összedobni egy szupi költséghatékony "pakkot", h ezt és ezt kéne megrendelnem és akkor minden működne. Az összerakásban tudnék segítséget kérni.


2013. okt. 12. 22:32
 1/1 pinkpancser ***** válasza:
Kínából ebay-on 6000 alatt megkapod az 5m szalagot a nagyobb táviránytóval/vezérlővel és táppal. Mivel öntapadós, így a felszerelés sem gond. Akkor lehet csak gond, ha több darabban akarod felrakni, de az sem vészes, csak kell hozzá némi vezeték, esetleg mindenféle toldót is lehet venni hozzá.
2013. okt. 13. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!