Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Miért kapcsol ki folyton a...

Miért kapcsol ki folyton a monitorom?

Figyelt kérdés

Probléma:

A gép monitora kikapcsol magától.

Áram alatt marad, minden megy a háttérben tovább, semmi hibajelzés, hanem csak egyszerűen elsötétedik a képernyő. Ha erre kikapcsolom a monitort, majd újra be, akkor bejön a képernyő, de 2 másodperc múlva újra kilövi és újra feketeség. Kikapcsoltam a gépet, aztán kihúztam az áramból, minden csatlakozót ellenőriztem, hogy nincs-e kilazulva a monitornál vagy a háznál, de semmi baj sem volt. Pihentettem meg minden és kikapcsolt állapotban azt vettem észre, hogy egyszer csak felvillan a bekapcsoló melletti világítós pöcök. Ez már a vég kezdete vagy csak túlmelegedett és pihenés kellett neki? (nő vagyok ne kérjétek, hogy adatokat adjak meg róla:) Egyébként olyan 4 éve vettük.


2013. aug. 6. 10:30
 1/1 anonim válasza:

Szerintem valami érintkezési hiba, de a gépet ehhez nem kell újraindítani, nem sok köze van a monitorhoz.

Milyen fajta, lapos, vagy ilyen nagy doboz?

2013. aug. 6. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!