Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » A T-Home nektek is soká vitte...

Főzős Laci kérdése:

A T-Home nektek is soká vitte házhoz a megrendelt Tv készüléket?

Figyelt kérdés
Már több mint egy hónapja megrendeltem egy sony tv-t,de nem válaszolnak az e-mail-ekre sem.
2013. okt. 6. 22:13
 1/2 Viki8609 válasza:
Szia! Én 2013.09.16.-án rendeltem tőlük egy tv-t de még nekem sem hozták ki. Pedig azt mondták , hogy amikor be kötik a Sat tv-t akkor pár napra rá már hozzák is. Beszéltem már velük telefonon és ott látják a megrendelést csak a Samsungnak nem küldték még át. Próbáld meg fel hívni a 1412 ha T-mobilról hívod őket akkor ingyenes.
2013. okt. 8. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Aha.Köszi,így fogok tenni.Én megértem,hogy sokan rendeltek így tv készüléket,csak egy tájékoztató üzenet jólesett volna.
2013. okt. 8. 19:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!