Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » X7 - 710 BH egér probléma,...

Dudeeee kérdése:

X7 - 710 BH egér probléma, nem érzékeli az "Anti-Vibrate" gombot. Miért?

Figyelt kérdés
mivel nincs már meg a cd amit hozzá adtak, ezért le akartam szedni netről a "driver"-ét, vagyis a Macro Editor-t. Véletlen rosszat szedtem le, és az Anti Vibrate-s driver helyett a simát szedtem le, b eállítottam a Macro-t ami nekem szükséges volt, rá töltöttem az egérre, és az Anti Vibrate funkció azóta nem működik!!! nagyon rossz, mivel elhúzom pl. jobbra az egeret, vissza húznám a levegőbe és eléggé érzékeli és elmegy balra. Nagyon idegesítő... mintha nem is lenne rajta az anti vibrate :/ azóta leszedtem az ő driverét, és így se jó. :( valaki tudna segíteni, hogy hogyan állítsam vissza az alap beállításokra teljesen? a választ előre is köszönöm
2013. szept. 26. 15:41
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!