Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Érdemes iMac-et venni?

Érdemes iMac-et venni?

Figyelt kérdés
Mik az előnyei és a hátrányai?
2013. szept. 20. 13:55
 1/6 anonim ***** válasza:
51%

ha nem játszanék sokat tavaly új gamer gép helyett iMacet vagy Mac Minit vettem volna. 3 éve van Macbook Prom teljesen meg vagyok vele elégedve, napi szinten nyűzom, semmi baja se volt sosem, nem lassult be azóta sem. teljesen jó rendszer, csak itthon drága (usd-euro átváltás plusz áfa)

Ha nem játszol (lehet vele amúgy pár kattintással dual bootos windowst felrakni), de kell egy megbízható, kis helyet foglaló, kívül is szép, stabil gép, akkor válaszd.

2013. szept. 20. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
55%
Nekem évekig iMac-em volt és nagyon szerettem, ahogy a mostani MacBook-omat is. Én Apple párti vagyok a számítógépek terén, nagyon ajánlom. Ha engem kérdezel, akkor igen, érdemes iMac-et venni.
2013. szept. 20. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Mire akarod használni?


Ha nem játék, akkor én is nagyon tudom ajánlani.

2013. szept. 26. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Főleg munka és multimédia.
2013. szept. 26. 20:24
 5/6 anonim ***** válasza:
akkor tökéletes választás.
2013. szept. 26. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Teljesen jó.
2013. szept. 27. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!