Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Milyen nyomtatót vegyek?

Milyen nyomtatót vegyek?

Figyelt kérdés

Csak ritkán nyomtatok és akkor is csak feketét. Ami fontos még nekem, hogy legyen benne szkennelő is. Más azonban egyáltalán nem érdekel és nincs másra szükségem csakis csak erre a két kibebaszott funkcióra. Most egy hihetetlenül fos epson om van ami most úgy felkúrta az agyam, hogy az hihetetlen.

Ami még fontos, hogy olcsó legyen fenntartása ( gondolok itt a patron cserére, a másfajta nyomtatókban nem tudom mit kell cserélni vagy kell-e egyáltalán cserélni valamit )

Epson terméket még a következő életemben sem fogok venni, sőt még az után sem soha!! Nektek is ezt ajánlom.


Köszönöm a segítséget!



2013. szept. 17. 17:13
 1/5 anonim ***** válasza:

Haragban vagy Googlival?

[link]

Bármelyik jó lehet, a kazetta bele persze 15e körül van, de tölthető is.

Én is meguntam, hogy a ritkán használt tintás, amikor kellett volna, sose volt jó, vettem egy lézert, ez megvan 4 éve, bármikor bekapcsolom, nyomtat...,

2013. szept. 17. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

itt találtam egy jót:

[link]

egy helyen, itt 17e ft:

[link]

a többi helyen meg 42e ft körül van. miért ilyen olcsó ez az oldal? tud valaki valamit róla?

2013. szept. 18. 16:30
 3/5 A kérdező kommentje:
most látom, egyik helyen azt írja, h lézeres, másik helyen azt, hogy tintás...
2013. szept. 18. 16:31
 4/5 anonim ***** válasza:
17-ért csak tonert adnak, de 14 alatt toner nem nagyon van, de nekem sok évig elég lesz így is..
2013. szept. 18. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
hp szerinetem,tölteni is lehet őket.
2013. szept. 19. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!