Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Ha a Facebook keresője idáig...

Ha a Facebook keresője idáig meg tudta találni azt az illetőt, akit töröltem, de a mai naptól már nem, az jelentheti azt, hogy idáig én még a kontaktjai közt voltam, de mostanra én is törölve lettem az ő ismerősei közül?

Figyelt kérdés

2013. szept. 9. 13:10
 1/5 anonim ***** válasza:
talán törölte magát.
2013. szept. 9. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy ő letiltott téged, ezért nem látod már. Ha nem oldja fel, nem is fogod többet megtalálni facebookon.
2013. szept. 9. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Az is lehet, hogy bosszúból letiltott téged, így maximum közös csoportban, vagy valami harmadik oldalon futhattok össze, de te nem tudod a kapcsolatot többet felvenni vele.

Nem tudom miért kell valakit törölni, ha egyszer az ismerősöd, akkor az is marad, vagy nem jól gondolom?

Be kell tenni korlátozott listába és kész!

Sokkal kisebb a sértődés.

2013. szept. 9. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ mindnekinek!
2013. szept. 11. 12:53
 5/5 Gábor_79 válasza:
Van egy olyan opció is - amit bárki beállíthat és nem személyes - hogy a profilod megjelenjen-e a keresőben. igen/nem
2013. szept. 21. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!