Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Nem tudok facebookon lájkot...

Nem tudok facebookon lájkot törölni még tiltással sem! Miért?

Figyelt kérdés
Az lenne a gondom, hogy van egy lány akinek lájkoltam pár képét. Időközben kitöröltem az ismerőseim közül, aztán törölni szerettem volna a lájkjaimat a képeiről azonban nem engedte!!! Próbálkoztam egy jó párszor, de valami hülyeséget ír ki és nem engedi visszavonni. Aztán azt hittem ha letiltom akkor eltűnik, de nem tűnt el... :O Én nem látom, de mindenki más ugyan úgy látja, hogy ott vannak a lájkjaim az idióta barátnőm meg azt hiszi direkt nem tűntetem el. :D Létezik valami megoldás azon kívül, hogy vissza jelölöm ismerősnek, leszedem a lájkot aztán megint törlöm mert ez a lehetőség ki van zárva. :)

2013. szept. 3. 15:42
 1/2 anonim ***** válasza:

Te most nem szólhatsz hozzá a képeihez, mert nem vagy az ismerőse, és úgy látszik, hogy ő a beállításaiban csak az ismerősöknek engedi a hozzászólást.

A lájkolás és a lájk visszavonása is hozzászólásnak minősül ilyen szempontból.

Így jártál.

2013. szept. 3. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
köszi
2013. szept. 3. 17:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!