Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Miért van kevesebb fps-em...

Miért van kevesebb fps-em minden játékban amivel játszom q6600 cpu val mint egy c2d e4500 2.2ghz cpu val?

Figyelt kérdés

A játékok amikre gondolok aion/cod2. Játék közben feltettem már ezt a kérdést azt mondták hogy a q6600 4db magjából csak 1-et használnak és így az gyengébb mint korábban a 2 volt. Megnéztem egy programmal ás tényleg csak 1 mag futott 100% on a többi 0%


A gép összesen kb így fest GTS 250 1gb, 2gb ram 1066mhz, és a delikvens két cpu ból valamelyik



2013. aug. 9. 20:40
 1/2 anonim ***** válasza:

Q6600-nek egyszálú végrehajtás esetén is gyorsabbnak kéne lennie (magasabb órajel, gyorsabb FSB, nagyobb L2 gyorsítótár), furcsa, hogy te nem ezt tapasztalod.

Viszont nem értem, miért számít ez. Mármint erősen kétlem, hogy ezt érzed, CoD2-t én anno egy Sempronon toltam, sokkal gyengébb VGA-val, ez ahhoz képest egy erőgép. VGA drivere amúgy ugyanaz volt mindkét esetben? Én inkább erre gyanakszom...

2013. aug. 9. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Igen a driver ugyanaz volt. Igaz azis hoggy a nagy dráma nem cod2-ben van hanem az aion-al. Ott bőségesen a minimum rendszerkövetelmény felett van a gép sőt az új cpu-val pedig nem kéne gondnak lennie mert az elvártatba is bele esik. De viszont amikor belép hát a játszhatatlan az nem jó szó arra amit átélek. FPS em álldogálás közben 30 körül (már ez is kevés) minimum grafikán alacsony felbontással. Mozgás vagy pvp közben katasztrófa 5fps körül van. Más játékosoktól kérdeztem és rosszabb konfigurációval nem ilyen problémájuk. Álldogálás közben nekik sincs több de mozgás közben nem csökken le nekik ennyire drasztikusan.
2013. aug. 9. 23:07

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!