Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » A 160Gb SATA HDD Jó merevlemez...

A 160Gb SATA HDD Jó merevlemeznek Számit? Mert találtam egy ilyen laptopot és érdekelne hogy ez jónak számít!

Figyelt kérdés
Légyszíves segítsetek!
2013. aug. 6. 15:44
 1/6 anonim ***** válasza:
először azt írd le hogy milyen laptop és mennyibe kerül mert az egyik leglényegtelenebb részét emelted ki
2013. aug. 6. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Igy van. Ez egyáltalán nem számit milyen van benne.
2013. aug. 6. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
OKé átfogalmazom a kérdést a A Merevlemez mérete: 2,5 inch többen írták hogy ha felveszek frapsel pl. Minecraftot akkor ez is fontos... A 2,5 inch az jónak számít?
2013. aug. 6. 15:52
 4/6 anonim ***** válasza:
Te inkább ne vegyél semmit mert teljesen analfabéta hozzá. A 2.5 csak a merevlemez fizikai méretét jelenti. A 3.5 rendes pckbe való mert nagyobb, a laptopokba meg kisebb kell,hogy beleférjen.
2013. aug. 6. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
OKé akkor elnéztem bocs... De a lényeg szeretnék vásárolni egy nyomorult laptopot amin videókat készítenék... Találtam egyet Ami 4GB Ram van benne 4 magos Viszont a merevlemezről csak ezt találtam ezért nem én vagyok a hibás......
2013. aug. 6. 16:01
 6/6 anonim ***** válasza:

Nagyon kicsi. 20 doulbe layer DVD tartalma már nem férne el rajta az operációs rendszer mellett.

Fél vagy egy terást (1TB,1000 GB) vegyél legalább.

2013. aug. 6. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!