Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Mit gondoltok az alábbi...

Mit gondoltok az alábbi konfigról? Processzor:AMD Athlon 64 X2 Dual core Processor 4000+ 2.10gh RAM: 2gb ddr2 64 bites o. rendszer Videókártya: ATI radeon x1550 256mb 160gb sata merevlemez

Figyelt kérdés
2012. okt. 30. 10:21
 1/8 anonim válasza:

vennéd? attól függ milyen árban van.

Nemrossz, bár manapság már nem számít erős gépnek (ha játszani akarsz) Ergo, már HTPC-nek is gyenge egy kicsit.

2012. okt. 31. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Nem,nem venném hanem van.És szerinted mit kell kicserélni,hogy jó gépnek számítson ( GTA 4) fusson rajt? A válaszodat köszönöm megy a zöld!
2012. okt. 31. 18:36
 3/8 anonim válasza:

Sajnos a GTA4 nagyon rosszul lett optimizálva, így ahhoz sajnos szinte mindent.

Igazából a géped már a középkategóriába tartozik, de sajnos az aljába, így a lecserélés helyett Én az eladást és új vételét javasolnám.

Itt meg tudod nézni, hogy milyen gép kell a bizonyos játékokhoz:

[link]


Mivel a hozzászólásaid alapján azt vettem le, hogy Te játékra szeretnéd használni a gépet, így annyit tudok tenni, hogy ami neked kellhet azt felsorolom. Egyébként jövőre Q1ben jön a GTA5, gondolom akkor már olyan gép kellene, ami azt is futtatja (valószínűleg).

Megpróbálom neked árakkal illusztrálni a dolgokat, hogy tudd, kb mennyibe jönnél ki a végére. Persze hozzátenném, hogy a játékélménybe sokat segít a jó monitor és a hang is.

Mégegyszer leírom hogy a minimumot írom, ami szerintem elég ahhoz, hogy a mostani játékokat simán, és valószínűleg a GTA 5-öt is valószínűleg rendesen futtatni tudd.


CPU: Mimimum Quad-Core (4magos) - Amd Athlon II X4 631 2.6GHz FM1 Processzor -- KB 14.000 Ft

Winchester: 1TB-os -- KB 20.000 Ft

Memória: 4 GB Ram (DDR3)-- KB 5.000 Ft

Videokártya: 1 GB-os - Itt rengeteg féle van, az alsótól a felső kategóriáig -- ennek ára 20-tól egészen többszázezet Ft-ig mehet, ezt inkább a pénztárca szokta az embereknél eldönteni..olyan 50-60.000 Ft körül vannak azok, amiket már tényleg tudsz játékra használni és nem lesz vele gondod


Ez összesen olyan 80-100 ezer Forint.

Viszont!

Amit itt leírtam körülbelül olyan tudása van egy Xbox 360-nak is, viszont abból használtan kapsz JTAG-elt, LT3-masat, 120 GB+ winchesterrel kb 50-60 ezer forintért.

És ugye konzolra elég sok olyan játék kijön, ami PC-re nem. Persze ízlések és pofonok, Nekem mindkettő van és nincs jobb vagy rosszabb.

Remélem ezzel tudtam segíteni.

Üdv!

2012. okt. 31. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

köszönöm de most kaptam meg tegnap az új gépem.A reszletes leírást köszönem,zöld.Írom az új konfigomat.

Videókártya: Gigabyte GF GT630 2GB 128bit DDR3 PCI-E GV-N630-2GI

alaplap: MSI X79 Big Bang XPower II

ram: 8gb kingston

winchester: 2tb

táp:OCZ ZX Series 1000W OCZ-ZX1000W-UN

ezen szerintetek majd menne a gta 5?

2012. nov. 1. 13:28
 5/8 anonim válasza:
A procit nem írtad le, az milyen? :)
2012. nov. 1. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
core i7 és a válaszaidat köszönöm és hogy ilyen gyorsan válaszoltál :-)
2012. nov. 1. 13:51
 7/8 anonim válasza:

Erős géped van, gratulálok :)

1 ok miatt nem mehetne a GTA5, az optimizálatlanság miatt, ugyanis ezeket először konzolra csinálják meg és utána PC-re..De mivel a géped erősebb, mint a mostani konzolok, így nagyon valószínű, hogy menni fog. Persze az optimizálatlanságot pedig orvosolják a patchekkel. Így szerintem most egy jóideig semmilyen játékkal nem lesz bajod :)

2012. nov. 1. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
köszi!
2012. nov. 1. 14:57

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!