Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Hogyan lehet laptopról oldalt...

Hogyan lehet laptopról oldalt kimásolni paintba?

Figyelt kérdés
lehet hogy értelmetlenül fogalmaztam .... akkor bocsánat

2013. júl. 20. 15:26
 1/5 anonim ***** válasza:
Szerintem te képernyőképre gondoltál.Azt úgy tudod megcsinálni, hogy ott vagy az adott oldalon, megnyomod a PRINT SCREEN gombot,utána belelépsz paintba és nyomsz egy CTRL+V kombót. :)
2013. júl. 20. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Keress olyat a billentyűzeten, hogy print screen, valószínűleg rövidítve fogod megtalálni, nekem például Prt Sc. Ezt a billentyűt lenyomod azon az oldalon, amit ki akarsz másolni, és paintot megnyitva nyomsz egy beillesztést (vagy CTRL+V ha így jobban tetszik).
2013. júl. 20. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

1. igen arra gondoltam xDD de az a aj hogy olyan nincsen .... igaz német billentyűzet van de az angol laptop billentyűzeten sincs!!

2. -ll-

2013. júl. 20. 15:48
 4/5 anonim ***** válasza:
Fotózd le a billentyűzeted és megkeressük rajta ;)
2013. júl. 20. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 belapus ***** válasza:

Windows 7-en és 8-on ( Vista talán ? ) van egy Képmetsző nevű alkalmazás.Ha nincs meg a "prt sc", ez is használható.


[link]


Vagy ez.Képlopó és képszerkesztő.


[link]

2013. júl. 20. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!