Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Hogyan lehet letörölni a...

Hogyan lehet letörölni a tablettemről azt az android verziót ami rajta van (4.2.2) és rátölteni azt a verziót ami nekem tetszik?

Figyelt kérdés
Acer Iconia A1 a tablettem neve.(Mivel a tablettem friss még van rá garancia.Hallottam olyat hogy csak akkor lehet rátölteni egy új verziót ha már nincs rá garancia.)

2013. jún. 22. 12:05
 1/1 anonim ***** válasza:

Ez függ a típustól is, ahonnan letöltöd a rá való romot, ott ált. részletesen le van írva miként kell csinálni. Mivel a legfrissebb android van rajta, ezért nem értem miért is akarnád cserélni. Javaslom szegezd figyelmed egy dolog irányába, azt pedig úgy hívják, hogy launcher, nézz körül, tudd meg mi is ez, s válaszd ki a neked tetszőt, feltételezem pusztán kinézettel vannak problémáid, így számodra ez tökéletes "találmány". Csak keress rá play-en, hogy launcher, s meglátod mennyire széles a lehetőségek tárháza.

Egyébként tévhit, garancia nem száll el, csak ha nem gyári romra cserélsz. Vissza kell raknod a gyárit, ha visszaviszed valamiért szervizbe. Ha a rom csere miatt lesz baja, akkor igen, ált. akadékoskodni szoktak. Rootnál szintén csak tévhit, hogy ugrik a garancia, az is könnyedén visszaállítható.

2013. jún. 23. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!