Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Ugye van akinek ez tetszik?

Ugye van akinek ez tetszik?

Figyelt kérdés
Szóval 14 éves vagyok.A testsúlyom normális,nem vagyok köér,és vékony sem,illetve magas,se alacsony.Sokat nézegetem az arcom,mi lehet a baj vele.Igazából nagy barna mandula szemem van,hosszú,barna hajam,és az arc formám kerek,pufi.ez zavar engem,mert sokszor összefognám a frizurám,de úgy nézek ki mint egy labda.Sokan dícsérnek,hogy különleges,egyedi arcom van,de sokaknak az átlagos arc jön be,az olyanra mint az enyém nem nyiltak.Ez néha nagyon bánt..Lesz majd,akinek tetszeni fog vagy ennek ellenére is szeret majd..És tudom,hogy ennyi idősen nem ez a legfontosabb,de aki tud normális választ adni légyszi.
2013. jún. 9. 20:07
 1/2 anonim ***** válasza:

Van.

Villanyszerelőnek készülsz h ide írtad a kérdést?

2013. jún. 9. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Jaj láttam már hülyébb kérdést is..:)
2013. jún. 9. 20:16

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!