Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Mi az a blog? Mit szoktak oda...

Mi az a blog? Mit szoktak oda írni?

Figyelt kérdés
Hallottam már róla.. de valaki meg tudná nekem fogalmazni hogy az pontosan mit is takar? ott mit szoktam leírni stb..köszike
2013. jún. 17. 14:32
 1/3 anonim ***** válasza:
Kb. olyan, mint egy napló, amibe rendszeresen írsz. Gondolataidat, véleményedet oszthatod meg nyilvánosan, képekkel, zenével, videóval lehet kiegészíteni egyes esetekben. Akárki csinálhat az ingyenes oldalakon, de igényes nagyon kevés van. Mai szemmel már elavult szerintem. Facebook, stb.
2013. jún. 17. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
értem,köszi
2013. jún. 17. 19:06
 3/3 anonim ***** válasza:

Annyival kiegészíteném, hogy gyakorlatilag minden témában lehet blogokat találni (és írni). Ezeket legtöbbször amatőrök írják, de néha komoly szakemberek is blogolnak. A színvonal pedig a "hülyegyerek leírja, milyet szart reggel és 15 kisköcsög lájkolja" és a profi, színvonalas közéleti, szakmai blogokig terjed, utóbbi esetben soktízezres olvasótáborral.

Az elmúlt századokhoz képest az a forradalmi jelenség a blogban, hogy te, az utca embere, egy ismeretlen senki is megírhatod a véleményed, amit a világ elé tárhatsz. Mert erre a blogolás előtt a nagyságos újságíróknak, a félretájékoztatás felkent papjainak volt csak lehetősége (és pampognak is a blogok miatt :))

Ha jól írsz, érdekes a téma, van stílusod, rengetegen fognak olvasni.

2013. jún. 17. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!