Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Lehet MacBook Air-t vagy...

Lehet MacBook Air-t vagy Pro-t vagy esetleg iMac-et feketében kapni?

Figyelt kérdés
Az újakra gondoltam :)

2013. jún. 13. 10:08
 1/6 anonim válasza:
7%

Jó gazdag lehetsz, ha ilyenekre telik. Vagy a szüleid fizetik?


De bizonyára lehet kapni. Menőzni lehet majd vele biztosan :D

2013. jún. 13. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
91%

Mi a probléma azzal ha valaki Macet vesz? Ha nem lopja a rávalót akkor nem mindegy neked?


Egyébként nincsenek feketében, az új Mac pro lesz fekete majd valamikor ha piacra dobják.

2013. jún. 13. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Régen volt fekete műanyag MacBook, de már csak az aluminium házasok vannak.

Amúgy nem értem miért mondják hogy a Mac drága. Ha egy azonos kategóriával hasonlítod össze, szinte ugyan annyiba kerül. Keress nyugodtan olyan 11 colos notit ami bír 9 órát, van benne SSD, meg Haswell proci és meg fogsz lepődni az árcédulán. Ja, és a Mac-nél az árban benne van egy profi, jogtiszta oprendszer is, míg a többi notihoz max egy dost kapsz. Ha nem warezolod a windowst akkor még rádobhatsz egy 35-t simán az árára.

2013. jún. 13. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

még nincs, de vannak matricák :P

[link]

2013. jún. 13. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
19%

Nincs problémám azzal ha valaki Mac-et vesz. Túlárazott gépek, de nem rosszak. Sőt, nagyon is jók. Csak sajnos az ára nem ilyen barátságos.


És nem hinném hogy bármikor is futja majd egy ilyenre. Nem olyan családban élek én... :/

2013. jún. 13. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat!Igen,kedves első,nyilván 29 évesen a szüleim fizetik ;)
2013. jún. 13. 16:28

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!