Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Miért nem működik az egerem?...

Miért nem működik az egerem? Lent a többi

Figyelt kérdés
Nem jó az egerem bal gombja, (A jobb tökéletes.) lenyomom normálisan, de nem kattan. Szét kéne pattintani? Mert újat nem szándékozom venni.

2013. máj. 16. 13:33
 1/9 anonim ***** válasza:
Kell hozzá forrasztópáka, forrasztóón és egy ugyanolyan mikrokapcsoló ami benne van - ezek nélkül hozzá se kezdj! :D
2013. máj. 16. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Meg ha az egér nyákját nem akarod tönkretenni, akkor egy ónszippantó, vagy ónszívó szalag.
2013. máj. 16. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 Mostkezdem válasza:
Vegyél másikat. Ha csak nem vagy szerelő, nem éri meg a fáradtságot ennek a problémának az orvoslása.
2013. máj. 16. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 pinkpancser ***** válasza:
ha nem valami méregdrága gamer egér akkor dobd ki és vegyél másikat. Pár száz forintot nyerhetsz ha sikerül megcsinálni, viszont járkálsz utána míg találsz embert aki vállalja, az szétszedi, mikrokapcsolót keres, összerakja...
2013. máj. 16. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

1.-2. kommentelő: ezek felét nem értem ^^"

Gondoltam, hogy veszek másikat.. De nem akarom erre költeni a pénzemet mert telefont szeretnék. Amúgy Logitech (lézeres)

2013. máj. 21. 06:49
 6/9 anonim ***** válasza:
Ha nem érted a felét sem, akkor nem is tudod megcsinálni, kénytelen leszel venni egy újat. Ezt meg add el, mert kb 5 perc alatt javítható.
2013. máj. 21. 06:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 pinkpancser ***** válasza:

Ha jóféle lézeres akkor nekem megér egy 500-ast.

És akkor nem 20 hanem 21 egerem lesz :)

2013. máj. 21. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 játék függő válasza:
Én vetem egy másikat az enyémnek is ez volt a baja 1500 forint egy lézeres!!!!!!
2013. júl. 14. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 _Danika_ válasza:
Ha tényleg nem értetted ne kezdj bele mert csak rosszabb lesz. Amúgy meg én 2 éve vettem tescoba a legszarabb egeret 700 forint volt és mai napig gyönyörűen végzi a dolgát. (Mondjuk 2 hónappal ezelőtt kellett újra forrasztanom a vezetékeket mert megtört. (0 forintomba nem került a javítás) de ennyi)
2013. júl. 14. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!