Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Miért nem működik a kábel...

Sdan kérdése:

Miért nem működik a kábel nélküli egerem?

Figyelt kérdés
van egy laptopom, és tavaly vettem hozzá egy kábel nélküli egeret. múltkor (kb 3 hete) lemerült benne az elem, de én nem vettem ki belőle, hanem benne hagytam (tudom, óriási hiba volt, mert egy kicsit kijött belőle az a sav). és most kivettem az elemet, be raktam egy újat, de nem működik az egér (pedig világít is). lehet hogy az elemsav kárt tett az egérben? Duracell elemet raktam be, Microsoft egerem van

#elem #egér #Microsoft #Acer #Duracell #laptop #kábel nélküli egér #elemsav #lemerült elem
2012. szept. 29. 12:36
 1/2 A kérdező kommentje:
már működik!! az egérben kifolyt az elemsav. zsepivel ki kellett törölgetni
2012. szept. 29. 16:12
 2/2 Karesz6969 ***** válasza:
Nem zsepivel...denaturált szesszel mert az oldja a zsepitől még lehet 1 hét múlva is bajod:-)
2012. szept. 29. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!