Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Hogyan lehet sima CDn lévő...

Hogyan lehet sima CDn lévő zenei file-ból mp3 formátumú file-t csinálni?

Figyelt kérdés
A Cd lejátszómon van egy USB ki(be)menet, pendrive-ról tudnék zenét játszani rajta, de csak mp3-at ismer fel. Eddig nem érdekelt, de a CD lejátszó rész bekrepált. Át tudom venni számítógépen a cd-imet pendrive-ra úgy, hogy közben mp3 legyen belőlük? Kéretik figyelembe venni, hogy mérsékelten buta női felhasználónak írtok...
2009. szept. 27. 15:05
 1/7 anonim ***** válasza:
75%

JetAudio - konvertál, rippel

magyaritás a language packkal


honlap [link]

2009. szept. 27. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

A legegyszerűbb módszer:

Indítsd el a Windows mediaplayert, majd kattints fent az eszközök->beállítások sorra, válaszd a zene bemásolása fület, a formátumnál válaszd ki az mp3-at, a minőségnél a 128 kb/s-t. Ha ez megvan, akkor okézd le, és a felső menüből válaszd a bemásolást. Ezután ha beteszel egy CD-t, akkor automatikusan bemásolja mp3 formátumban a dokumentumok/zene mappába!

2009. szept. 27. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Én is a windows media playeres megoldást szoktam alkalmazni:) Az nagyon egyszerű:)
2009. szept. 27. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm nektek! Sikerült! Nagyok vagytok! A windows-os módszerrel csináltam, első válaszoló neked is köszönöm azért.
2009. szept. 27. 18:31
 5/7 anonim ***** válasza:
én is hasonló gondokkal küzdök, de nálam sajna nem jelenik meg az mp3 kiválasztási lehetőség. csak annyit ír ki, hogy "másolás a médiatárba" mi kellene csinálnom?
2009. szept. 28. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Az előzőnek:

Nézd meg a súgó/névjegyben a verziószámot, csak a 10 feletti tudja.

2009. szept. 29. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
köszi, nekem a 9-es volt. frissítettem és működik :)
2009. szept. 30. 02:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!