Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Akkus Bridge Fényképezőgép?

Akkus Bridge Fényképezőgép?

Figyelt kérdés

Sziasztok.

Tudnátok nekem mondani,olyan 30-40 ezer ft körüli bridge fényképezőgépeket amelyek,nem AA-s ceruza elemmel működnek,hanem saját akkuval ?


Mert én csak olyat láttam ilyen árban,amelyek ceruza elemmel mennek.

PL: Fujifilm Finepix S2980


Kár érte,hogy ezek a jó kis gépek nagyrésze elemesek,mert ahogy nézem már el lehetne velük játszadozni,vagy legalábbis jobb választás lenni mint egy kompakt gép.



2013. ápr. 21. 20:31
 1/4 anonim ***** válasza:

De miért baj az AA akku?

Nekem mindig kizáró ok volt a belső vagy saját akkus történet... Mert amíg egy AA-s akkut megveszel fillérekért, de még egy szuerjó is 5000/4 darab addig a belső akku minimum ennyiről indul.

És az AA-t szinte bármibe tudod használni, a belső akkut meg csak a fotógéphez...

2013. ápr. 21. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Amibe ceruzaelem megy abba ceruzaakku is jó!Eleve a bridge gépbe akkut ajánlatos tenni!
2013. ápr. 21. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
igen tudom,hogy megy bele akkus ceruza elem,de 4db akkus elemet cserélgetni állandóan...
2013. ápr. 21. 20:57
 4/4 anonim ***** válasza:
Én úgy csinálom, hogy vettem 3x4 akkut. számbeütővel az aljába beleütöttem mindegyikbe egy számot 1-2-3 és az a készlet. (4db 1-es 4db 2-es 4db 3-as) de ez ízlés dolga hogy jelölöd meg. A töltőbe úgyis 4 fér, egyszerre töltöm az azonos számúakat, azonosan kopnak. Vettem 3 műanyag tartót, és abban hordom mellette. Semmi gondom nem volt eddig a cserével, kiöntöm őket a markomba, visszarakom egyesével, be a dobozba és kész is.
2013. ápr. 21. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!