Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Miért kevés a feszűtség a...

Macei kérdése:

Miért kevés a feszűtség a konnektorban?

Figyelt kérdés

az egyik konnektorom egyik óráról a másikra elszált, egy vezetékes telefon kapta róla a tápot és arra lettem figyelmes hogy kb másodpercenkét töltéshangot ad a teló.

rámértem és 115-117V van benne a 230 helyett.

A többi konektorban megvan a kraft



2013. ápr. 17. 11:09
 1/6 anonim válasza:
nézd meg, hogy azon a fázison/áramkörön a többi konnektorban/kapcsolónál mennyi van. ha csak abban az egy konnektorban alacsony, akkor ott lesz valami érintkezési hiba. ha a többin is, akkor kismegszakítónál.
2013. ápr. 17. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
köszönom, tehát akkor kontakt hiba.
2013. ápr. 17. 14:38
 3/6 anonim ***** válasza:

Jó eséllyel kontakt a konnektorban. Kilazult a vezeték.

Kis eséllyel nulla szakadás.Ebben az esetben nem lenne feszültséged.

2013. ápr. 18. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Érdekes dolog ez a 115 Volt környéke,fele mint a névleges feszültség,én ha lekapcsolom a kismegszakítót akkor mérek ennyit a konnektorban a fázis és nulla között,máig nem értem miért,pedig amúgy minden rendben a villannyal,valaki elmagyarázhatná.A multiméter bolondul meg ilyenkor? Nem nyúlkáltam a fázishoz,de gondolom áramerősség meg nincs hiszen a megszakító le van kapcsolva.
2013. ápr. 18. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Elvileg akkor nem szabadna lennie egy gramm feszültségnek sem.
2013. ápr. 19. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Lekapcsolt fázis és a működő fázis között pedig 170 Volt?
2013. ápr. 19. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!