Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » A konnektorba dugható rovarirt...

A konnektorba dugható rovarirtót csak függőleges, falon lévő konnektorban lehet használni?

Figyelt kérdés

Bocs ha hülye kérdés, de nem nagyon van szabad hely, baj lenne, ha a hosszabbítóba dugnám, így vízszintesen lenne? A papírkáján nincs erről szó. Nem folyadékos, ez a sima kis korong alakú.

Köszi előre is a segítséget:)!


2010. júl. 13. 11:12
 1/3 anonim ***** válasza:
A korongos mehet hosszabbítóba, szerintem a folyadékos is, mert a készülék párologtat, a tartály pedig zárt. Mondjuk azt én is inkább faliba teszem. :) De a korongossal nem lesz gond.
2010. júl. 13. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
20%
és mennyiből tartana a hosszabbítót elfordítani? vagy venni egy T-elosztót?
2010. júl. 13. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
1.Köszönöm szépen! 2.: Kerek elosztó:), de jogos, sajnos sok vezeték van a szobában, és több elosztó, nem akartam még többet.
2010. júl. 13. 11:58

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!