Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Mi lehet a lávalámpám baja?

Mi lehet a lávalámpám baja?

Figyelt kérdés
2 napja kaptam a lávalámpámat. össze is raktam, bekapcsoltam és utána kb 1-2 órára már mozgott is benne föl-alá a cucc. később lement az aljára egy golyó formájára és utána nem mozdult. másnap megint megpróbáltam és akkor már nem is kezdett el mozogni csak egyszer fel meg le ment aztán megint az alján marad golyó formájában kb 2 óra múlva is. lehet, hogy várnék vele 4-5 órát elindulna magától? vagy esetleg más a probléma?
2013. ápr. 8. 14:00
 1/7 A kérdező kommentje:
ma délelőtt is megpróbálta és ugyanúgy megindult fölfelé aztán lement az aljára szokásos módon és most ott áll kb 2 órája.
2013. ápr. 8. 14:01
 2/7 anonim válasza:

1. lehet h sok energiát igényel.

2. (valószínűbb) h egyszerűen termékhibás, mert nekem is van, megvételtől kezdve jól működik, nincs is vele baj

2013. ápr. 8. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Szerintem próbáld meg hogy egyszer több ideig hagyod bekapcsolva mert összegyűlik alul és több hőre van szüksége a cuccnak hogy felmelegedhessen és felemelkedjen. De az is lehet mint az imént megírták, hogy termékhibás sok gagyi cuccokat gyártanak már mostanában főleg az ilyenekből...
2013. ápr. 8. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
most 5 óráig úgy hagytam folyamatosan ment és megint semmi. :( egyszer megpróbálkozott elindulni föl de megint lement és ott is marad még 3 óráig sajnos. az égő amit beleraktunk gyári, vagyis alapból adták hozzá, csak nem adnak olyat ami nem jó bele gondolom.
2013. ápr. 8. 17:54
 5/7 anonim ***** válasza:
Hát akkor nem tudom (nekünk is van de az normálisan működik) akitől kaptad kérdezd meg hogy visszalehet-e vinni és panaszkodjatok :/
2013. ápr. 8. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
na, visszavittük , kicserélték. össze is raktam és benyomtam, remélem ez jó lesz:)
2013. ápr. 8. 20:45
 7/7 A kérdező kommentje:
ez működik, köszi a segítséget és a válaszokat :)
2013. ápr. 9. 09:39

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!