Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Leejtettem a digitális fénykép...

Leejtettem a digitális fényképezőgépemet, és azóta csak fehér képet készít. Mi lehet a baja?

Figyelt kérdés
Leejtettem a digitális fényképezőgépemet, és azóta ha kültérben készítek vele képet, csak 1 fehér képet csinál. Beltérben pedig csíkos a kép, amit készít. Mi lehet a baja, és mennyibe kerülne a javíttatás? egyáltalán érdemes megjavíttatni?
2013. ápr. 6. 17:22
 1/2 anonim ***** válasza:
Szenzor hibás a gép. Milyen típus? Kompakthoz eleve nem nagyon kapsz új szenzort, tükrösökhöz típustól függően 40 ezertől indul, plusz a szerelés. Ha szerencséd van, csak egy forrasztás tört el, így ha egy szaki atomjaira szedi a gépet, esetleg meg tudja csinálni. Bukni már úgyse nagyon tudsz rajta. Viszont ha nincs ismerős, a bontás is minimum 10-15 ezer forint.
2013. ápr. 7. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszi a választ! Fuji JV300-as típusú a gépem. 16.000-ért vettem, tehát akkor nem igazán éri meg megjavíttatni. :(
2013. ápr. 7. 17:14

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!