Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Lenovo Thinkpad Edge E530 -...

Lenovo Thinkpad Edge E530 - vélemény?

Figyelt kérdés
Mi a véleményetek róla? Mielőtt megvettem csak jót hallottam róla, de azóta is sok a problémám vele (kb. 9 hónapja vettem).. Rossz döntést hoztam, hogy megvettem?

2013. márc. 20. 18:27
 1/3 anonim ***** válasza:
Egy alap irodai laptop. Nem játékra tervezték. Mi a baj vele?
2013. márc. 20. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

sokszor nehezen kapcsol be

lefagyni nem szokott

de mostanában szokott olyasmit csinálni, hogy ha egy ideig nem használom, de be van kapcsolva, elsötétül, ami normális, de ha újra akarom használni, nem akar elindulni... sötét marad, de közben be van kapcsolva, szóval ilyenkor se kikapcsolni nem tudom, se be..

vagy csinál olyat, hogy ki akarom kapcsolni, eljut odáig, mikor kiírja: "Vypína sa..." és ennyi. nem kapcsol ki teljesen, ha várok rá inkább elsötétül de nem kapcsol ki

nem is veszem észre, hogy használat közben lassú lenne

általában batri nélkül, kábellel használom

és sokszor ír ki dolgokat, hogy probléma van ezzel vagy azzal... néha olyankor is mikor kapcsolom be. sötét hátteren fehér betűkkel. már nem tudom mit írt ki rá

csak mikor netezek szokott néha leállni a program

mintha befagyna

aztán bezárja az összes ablakot

tegnap meg nem tudtam használni a skype-ot.. se írni se beszélni

2013. márc. 20. 18:40
 3/3 anonim ***** válasza:
Egy windows újratelepités nem ártana.
2013. márc. 20. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!