Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » A nyomtató menti a nyomtatott...

A nyomtató menti a nyomtatott adatokat?

Figyelt kérdés
Arra vagyok kíváncsi, hogy egy általános otthoni nyomtató elmenti e valahová a kinyomtatott adatokat? Illetve ha igen, lehet e ezt korlátozni, zárolni. A számítógép is hasonlóan járhat el?
2013. febr. 26. 22:29
 1/3 anonim ***** válasza:

Van memóriája a nyomtatónak, onnan nyomtat. Mit akarsz rajta korlátozni? Kinyomtattál valamit amit nem akarod, hogy más hozzáférjen?


Nem beszélj róla és a memóriaterület felül lesz írva ahogy használják a nyomtatót. Esetleg nyomtass ki mást illetve nem tudom mi a célod.


A számítógép kérdésedet nem értem.

2013. febr. 26. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
A számítógép nem, de pl. a facebook vagy google fiókod, ha be vagy jelentkezve, menti a keresési előzményeket. Nem a gépeden, hanem saját magánál. Gondolhatod, hogy pl. a gmail a levelek melletti reklámokat sem véletlenszerűen pakolja ki, hanem a kereséseid és leveleid kulcsszavai alapján.
2013. febr. 27. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 Golan Trevize ***** válasza:

Konkrétan mit értesz "adaton"?

Statisztikát gyűjt, de csak ilyeneket:

Nyomtatott oldalak/lapok száma, méret szerinti bontásban is.

Nyomtatások lefedettsége, színek szerint.

Stb.

2013. febr. 27. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!