Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » A nyomtató tulajdoságainál a...

A nyomtató tulajdoságainál a nyelvet hogyan lehet átállítani?

Figyelt kérdés
Kaptam egy Canon SmartBase MP730 készüléket, telepítő cd nélkül. Letöltöttem a telepítőprogramot, sikerült is, de nyomtatásnál olaszul írja a tulajdonságokat, beállításokat, pedig magyar nyelvet választottam a letöltéskor. Telepítéskor nem kérdezett rá sehol a nyelvre.
2013. febr. 26. 11:04
 1/8 anonim ***** válasza:

Innen töltötted le?

[link]

2013. febr. 26. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Sajnos analfabéta vagyok ebben a témában (ha van ilyen kifejezés).

Tényleg nem magyar telepítőt töltöttem le, mert gondoltam én, az csak ilyen fénykép kezelő program. Azt is csak én gondoltam, hogy majd telepítéskor rákérdez a nyelvre vagy majd utólag átállítom, de egyik sem jött be.

Szóval a kérdés magyarázatában is hülyeséget írtam.

Akkor töröljek mindent és elég lesz, amit linkeltél?

2013. febr. 26. 12:06
 3/8 anonim ***** válasza:

Szerintem igen. De nem próbáltam ki, csak neten találtam. :)

Válaszd ki:

"Operating system", hogy milyen Windowsod van.

"Language", Hungarian

"Submit" klikk

"1. Easy-PhotoPrint", klikk

Downloads alatt "B7601HUx.exe" klikk

"I accept" bepipál

"Download software" klikk

És elvileg már lehet is lementeni valahova, utána indítani az installt.

2013. febr. 26. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Ááá, feladom.

Letöröltem mindent mindenhonnan, ami ezzel a nyomtatóval kapcsolatos. (rá is kerestem, nehogy maradjon valami)

Feltelepítettem az egyetlen magyar nyelvűt XP-re a canon honlapjáról, de az csak fotó-kezelő, nyomtatót nem telepített.

Letöltöttem angol nyelvű drivert, telepítettem, létrehozta a nyomtatót és láss csodát, a tulajdonságoknál milyen nyelv van? Olasz!!

2013. febr. 26. 15:17
 5/8 anonim ***** válasza:

Lehet, hogy "+ingyen nyelvtanfolyam" akció van a Canonnál. :D

A fenti link nem működött? Vagy az nem az volt, ami eked kell? :(

2013. febr. 26. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
A fenti linken csak Easy-PhotoPrint van xp-re, magyarul. Ezzel nem jelenik meg a Canon a nyomtatók között, csak fotókat lehet vele szerkeszteni. De kiegyeztem volna az angol verzióval is, de az elsőként telepítettől nem tudok megszabadulni... Magyar telepítőt meg nem is találok egyáltalán...
2013. febr. 26. 15:44
 7/8 anonim ***** válasza:
Ha csak simán bedugod/bekapcsolod a nyomtatót, nem jön fel egy ablak, hogy új eszköz? Ott elvileg drivert is elkezd keresni a neten.
2013. febr. 26. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Találtam a Windows mappában valamit, amit nem töröltem ki az eddigi eltávolításokkor, ezt kitörölve már angol nyelvű a menü, magyar telepítő továbbra sincs. Köszönöm a segíteni próbálást :)
2013. febr. 26. 19:37

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!