Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Mi a véleményetek az új Play...

Mi a véleményetek az új Play Station 4 kontrolleről?

Figyelt kérdés

[link]


Itt található róla kép.



2013. febr. 26. 19:47
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
gagyi kinézete van
2013. febr. 26. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
nekem is jobban tetszik a ps3 kontroller kinézete :/
2013. febr. 26. 20:01
 3/14 anonim ***** válasza:
0%

Ennyire ne legyünk már ostobák.

Ennek semmi köze a PS4-hez.

2013. febr. 26. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:

http://www.youtube.com/watch?v=oJfZscXWaCE


akkor ezt poénból mutatták be??? -.-

2013. febr. 26. 20:08
 5/14 anonim ***** válasza:

#3


Miről beszélsz, Playstation Meeting-en is ezt mutatták be.

Egyébként szerintem jó, ami a DS3-mal nagyjából probléma volt (hátsó trigger gombok, analóg gombok) azon most javítottak, tapipadot is majd LBP-nél szerintem élmény lesz használni, technikailag is profibb a DS3-nál, kinézetre szokni kell, de előbb-utóbb a régi joystick fog furán kinézni, ha már hozzászoknak az emberek ehhez.

2013. febr. 26. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:

lehet igazad van :)

bár az a gumírozott felület tényleg jól sikerült :D

2013. febr. 26. 20:17
 7/14 anonim ***** válasza:

I have no shadow - ez a ps4 kontrollere ha nem tudod akkor minek szólsz hozzá?

------------------------------------------------------------

Nekem nem jött be nem tudom mit akarnak majd touch-al félek h elrontják és sz@r lesz a játékmenet...

"Share" gomb sztem felesleges...legalábbis nekem mert antisoci vagyok és pont az lenne az utolsó amit akarok hogy megosszam a cuccokat...


Röviden: Nem like... régi ps3 kontroller jobbnak tűnik, de majd kiderül (mondjuk mire én megvenném a ps4 et az is 3-4 év sztem XD)

2013. febr. 26. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
most én is azon gondolkodom, hogy megvárjam a ps4-et vagy vegyek ps3-mat... :/
2013. febr. 26. 20:45
 9/14 anonim ***** válasza:

#7


Touch valószínűleg nem nagyon lesz erőltetve, kevés játék fogja csak használni és azoknak is egy kis része lesz ez.

Még PS4 leleplezése előtt láttam olyan képet, ahol a két analógot cserélték le erre a tapipadra, na az sokkal drasztikusabb változás lett volna, kötelezően azt kellett volna használni, itt csak opcionális.


Share gomb szintén nem kötelező, akik nagy Facebook-osok meg mindent megosztanak azoknak jól jön, akiket nem nagyon érdekel az meg egyszerűen nem nyomja meg.

2013. febr. 26. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

"most én is azon gondolkodom, hogy megvárjam a ps4-et vagy vegyek ps3-mat... :/"


Én most vettem ps3at XD most minek várnál karácsonyig hogy megvedd nagyon drágán meg alig lesz hozzá játék Ps3ra van sok game el lehet lenni velük aztán majd ha ps4 ára lement lehet azt is venni xD

2013. febr. 27. 02:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!