Play Station 3 vagy XBOX360?

Figyelt kérdés
Minden érdekelne mind a kettőről!
2013. jan. 31. 21:21
 1/6 anonim ***** válasza:
PS3
2013. jan. 31. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Ps3:Blu-ray

-ingyen multi

-jobb exclusive játékok


Xbox360:-Jobb multi (szerintem)de fizetni kell érte

-kényelmesebb kontroller

-Lehet "okosítani"(lehet netről leszedett játékokkal tolni)


Sajnos Ps3-ról többet nem tudok írni 1x volt alkalmam találkozni vele,csak xboxom volt eddig.Amúgy mind a 2 konzol jó

2013. jan. 31. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
Egyet ertek az elottem szoloval. Lehet h azt mondjak jobb a ps- nek a grafikaja, de ez hulyeseg. Meg ha lenne is akkor sem eszreveheto. A kontroller sztem rosszabb mint a ps2 nek mert kisebb is es nem illeszkedik ugy a kezre, viszont az xbox nak beesik az analogja ami lenyegesen jobb mintha kidomborodna es barmilyen keztipusra jo. Meg a C fogas is jobb rajta. Sajna multiert fizetni kell de jobb jatekelmeny es meg ha nem is veszel goldot akk is hozzafersz a letoltheto app- okhoz.
2013. jan. 31. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
+1 az xboxnak
2013. jan. 31. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
80%

PS3.


#3-mal egyetértek pár dologban, pl. hogy a grafika ugyanolyan, bár egy-két PS3 exkluzív (Uncharted 3, Heavy Rain, Killzone 3, stb.) azért kitűnik a tömegből és a legjobb grafikájú játékok, DE nem olyan hatalmas a különbség.


Amiben nem értek egyet, az a kontroller. Valamiben a box joystickja jobb (pl. a bemélyedő analóg), valamiben a PS-é, de egyik sem jobb, mint a másik, ha PS3-mad van sosem fog hiányozni az xbox joystick, ha Xbox-od van sosem fog hiányozni a PS joystick.

És amúgy a PS2-nek ugyanakkora a joystickja, mint a PS3-nak, szóval ez miatt sem rosszabb.

Illetve a multi is hülyeség, hogy ezen vagy azon nagyobb élmény. Ugyanaz a multi mindkét helyen, Live-on egy-két minimális extra kényelmi funkció van, de ez érdemben nem sokat ad az egészhez.

2013. jan. 31. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:

Nem ertek egyet. Amikor megjelent a ps2 en egybol megvettem es rohadt sokat jatszottam rajta. A kontrollere tenyleg mas mint a ps3 nak es jobb ertelemben meg akkor is ha a ps3 nak mar ravaszszeru R2 meg L2 gombja van. Viszont amikor meglattam az xbox kontrollerjet teny hogy csak ugy neztem egy darabig h ez most komoly h mashol van a bal oldali analog? Na meg ezek a betuk! De amikor megfogtam azzonnal beletapadt a tenyerembe. Hihetetlen kenyelmes minden jatekmodhoz foleg ha veszel ra egy szilikon tokot.

Es meg visszaterve a live- ra nem 1-2 dologban jobb a box, hanem mindenben hisz sokkal, de sokkal tobb funkcioja van mint a ps3 nak. Rengeteg bovitheto tartalom, intro, demo, kvazi minden ami kenyelmi szempontbol kellhet. Es ami a legfontosabb h a legaprobb reszletig szemelyre tudod szabni.

2013. febr. 1. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!