Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Egy uhf rádiónak (400-470...

Egy uhf rádiónak (400-470 mhz) mekkora a hatótávolsága egy 5 wattos antennával?

Figyelt kérdés
Természetesen tudom, hogy sok minden befolyásoló tényező, tehát, az az érték érdekelne ami nyílt terepre vonatkozik.
2013. febr. 13. 22:44
 1/5 anonim ***** válasza:
Szerintem ennek a kerdesnek fuss neki megegyszer.
2013. febr. 14. 02:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Milyen az az 5 wattos antenna?

Véletlenül nem a végfok teljesítménye ennyi?

2013. febr. 14. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Baofeng bf 888s, neten többfajta adat is van róla, ezért nem tudom írni a fix teljesítményt.
2013. febr. 16. 18:11
 4/5 anonim ***** válasza:

Az antennanak nincs wattban merheto teljesitmenye, olyan a radiovegfoknak van ,ezek a kinaiak kozel sem tudnak annyit . Az antenna jellemzo meroszama a dB .


Sokat ne varj tole

2013. febr. 17. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Azt tudom hogy ami rá van írva főleg ilyen teljesítménybe az általában kamu, már utánajártam 3w a kimenője. Csak a hatótávolságot lenne jó még valahogy bemérni, 2.5-3.0 decibeles antennát vennék hozzá, de nem ilyen kamuerős antenna, hanem normálisat, 3 decibelest.
2013. febr. 19. 01:10

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!