Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Ez most virus? Vagy valami mas?

Ez most virus? Vagy valami mas?

Figyelt kérdés

Van egy laptopom,amin neteztem. Nem csinaltam semmit, csak olvastam.

Egyszer csak fentrol lefele elindult egy csik rs a mogotte marsdo teruletet fentrol lefele kek szinuve "festette".

Ezutan pedig halvanyan lathato volz a startlap bal also sarokba, valamint a honlap cime bal felso darokban szinten halvanyan.

Majd szivarvanyszinu fenyjelensag latszodott, emelett a sarkokbol feher feny indult el kozep fele.

Bekapcsolaskor fentrol lefele csik jelenik meg. Kepernyo szine szurke, csik utani resz fekete lesz.

Semmi nem toltodik be, semmit nem lehet vele csinalni.


Otlet??


2013. febr. 9. 17:04
 1/5 anonim válasza:
Újrainstalálni próbáltad?
2013. febr. 9. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Nem lehet matnisemmit a kepernOn. Tok szurke.

Emiatt nem is tudom ujra rakni.

2013. febr. 9. 17:19
 3/5 anonim ***** válasza:
vidd szervízbe, alaplap vagy videókártya problémája van !
2013. febr. 9. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Kijelző, vagy videókártya probléma. Azaz inkább hardveres gondnak tűnik.
2013. febr. 9. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Raraktam egy masik gepre (monitor) es elindult a kep ott. Tehat a gepem kijelzojevel van gond.

Veszek egy uj gepet.

Koszi mindenkinek.

2013. febr. 9. 19:15

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!