Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Hogyan tudnám a rengeteg...

Hogyan tudnám a rengeteg vírust kiirtani a laptopomról?

Figyelt kérdés
Képeket és játékokat töltögettem a gépre,és most amikor hekapcsoltam azt írta ki hogy 27 vírusom van,és ennek a fele troján vírus (ezt egy ismeretlen megvehető vírusirtó írja ki).Utánna átfuttattam avirán,de az csak 4 vírust talált,amit karanténba zárt.De a tűzfal nem engedi hogy bekapcsoljam a netet.Most mit tegyek?Májusig még garancia van a laptopomon,de virusra nincs garancia.Mondjátok,most mit tehetek? (ezt mobilról írtam)

2013. jan. 3. 11:56
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
A garancia nem a softwerre szól hanem a hardverra. A legtiszább,egy format c és egy friss windows.
2013. jan. 3. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 Golan Trevize ***** válasza:
100%
Újratelepítés.
2013. jan. 3. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Újratelepítés, és használj egy normális tűzfal-vírusírtó párost /nálam a Kaspersky InternetSecurity bevált/
2013. jan. 3. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
ja és a gép még azt is kiirta,hogy a Hardwer omladozik (vagy valami ijesmit,merr angolul irta)
2013. jan. 3. 12:11
 5/11 anonim ***** válasza:

[link]

tedd amit tenned kell.

2013. jan. 3. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
0%
Ha volt vírusirtód a gépeden, akkor ez a megvehető vírusirtó kreálta a "vírusokat" hogy fizess érte. Nem kell bedőlni ezeknek a csalóknak. Csinálj egy rendszer visszaállítást és töröld a fizetős vírusirtót. Én az ingyenes avast 7-est használom, még nem volt vírus amit felengedett volna...
2013. jan. 3. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
És ez a vírusírtó a netet is tudja befolyásolni?Egyébként A Program and feauters (remélem jól írtam) nincs benne,csak a képernyőről tudtam letörölni,de folyton vissza jön.
2013. jan. 3. 12:21
 8/11 Golan Trevize ***** válasza:
100%

Akkor az nem is vírusírtó, hanem maga a vírus.

Több órányi fölösleges szenvedés helyett én már most nekiállnék az újratelepítésnek.

2013. jan. 3. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Ez a neve a megvehető vírusírtónak: System Progressive Protection
2013. jan. 3. 13:10
 10/11 Golan Trevize ***** válasza:
100%

Az bizony maga a vírus:

[link]


Többször nem írom le: telepítsd újra a gépedet. És utána azonnal tegyél rá egy rendes vírusírtót.

2013. jan. 3. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!