Asus U36SG-RX007D vagy Lenovo IdeaPad G570AH?
Figyelt kérdés
Lenovo egy 10essel drágább.Van valamelyiknek billentyűvilágítás?Melyiket éri meg jobban kezdő dj-nek,+videó,kép editelés+ light gaming.Ezek közül melyiket vegyem vagy másat ilyen árban?2013. jan. 19. 20:06
1/5 A kérdező kommentje:
Jah,és a lenovohoz adnak 4+4gb bónusz ramot.
2013. jan. 19. 20:07
2/5 anonim válasza:
DJ-nek tökmindegy, nekem egy 4, lassan 5 éves Toshiba van, az a lényeg, hogy a Traktor/Ableton menjen rajta. Videónál a procit, meg HDD-t vedd figyelembe, játéknak meg majdhogynem tökmindegy, ezeket nem játékra találták ki (mindkettőben egy rakat kaki a VGA). Lenovoban több a tárhely, ASUS sokkal szebb, nemtudom szívem szerint ASUS, lenne a nyerő. :) (Bill viilágítást nemtudok sajnos)
3/5 A kérdező kommentje:
Hùha,akkot lehet hogy az asus.Szerintem akkor is olcsòbban jövök ki vele ha még kérek hozzá 4 gb ramot.Tárhely nem annyira fontos mert még van egy 500gbs külső hddm.Nekem tetszik mind2 de örülnéj a világìtásnak,mert pl. Most pc-n este álmosan nehéz dolgoznk a sötétbe,ìgy égetni kell a villanyt :))
2013. jan. 20. 10:57
4/5 anonim válasza:
Van rá másodlagos megoldásnak ilyen USB-re csatlakoztatható mini ledes lámpa, lehet forgatni, tekerni, amerre szeretnéd, és pont annyira világít meg, hogy a szemed ne égesse ki, és látod, hogy mit írsz. :)
5/5 A kérdező kommentje:
Jaja,láttam már ilyet :)
2013. jan. 20. 14:14
Kapcsolódó kérdések:
Minden jog fenntartva © 2025, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu
A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!