Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Paypal Számla létrehozása?...

Paypal Számla létrehozása? Segítség!

Figyelt kérdés
Ott tartok hogy létrehoztam a Paypal számlámat, és miután hozzáadtam a bankkártyámat : "Ellenőrizd a bankodnál a terhelés tranzakcióját, és keresd meg a tranzakció azonosító 4 jegyű kódot" Na most ez mi is lenne pontosan? valaki magyarázza el legyen szives! Bemegyek a bankba, és akkor mit kell kérnem vagy mondanom? Van internetes bankszámlahozzáférésem, ott nem lehet valahogy megnézni ezt a kódot?
2013. jan. 4. 13:55
 1/7 anonim ***** válasza:

Mikor én csináltam, azt javasolták, hogy a tranzakció után várjam meg a havi egyenlegértesítőmet és ne érdeklődjek a banknál (angolul volt benne a levélben, ami a sikeres tranzakció után a postafiókomba érkezett).

Nem tudom miért javasolták ezt.

A hóvégi egyenlegemen tényleg rajta volt a négy jegyű kód.

Egyébként - ha jól tudom - tudsz vele fizetni addig is míg nem azonosítottad, de bizonyos limit van, nem tudom hány Euro.

2013. jan. 4. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 Golan Trevize ***** válasza:

Belépsz a netbankra, és megnézed a számlatörténetet.

Ha ott szerepel a PayPalos tranzakció, akkor megnézed a részleteit, és a közleményben lesz egy 4 jegyű kód. Az kell neked.

Ha nincs ott a tranzakció, akkor megnézed a függő tranzakcióknál (még nem validált bankkártyás vásárlások), vagy ahogy a te bankod hívja, és ott nézed meg a részleteket. Ha nem találod meg ezt az opciót, akkor vársz egy hetet, és újból megnézed a számlatörténetet, addigra már látszódnia kell ott is a tranzakciónak.

2013. jan. 4. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Tehát ha jól értelmezem ezt a 4 jegyű kódot sms-ben kellene megkapnom?
2013. jan. 4. 14:15
 4/7 A kérdező kommentje:
2. Válaszoló, így már érthetőbb :) Köszi a segítséget!
2013. jan. 4. 14:16
 5/7 A kérdező kommentje:
Még annyi kérdésem lenne, hogy a Paypal-es számlaszámomat hol tudom megtekinteni? Mert beléptem a Paypal Accountomba de nem találom :(
2013. jan. 4. 14:45
 6/7 Golan Trevize ***** válasza:

Nincs PayPalos számlaszámod, csak accountod. ;)

Ha arra a számlaszámra gondolsz, amire ha utalsz, az meglenik a PayPalos számládon, akkor azt a feltöltés, vagy milyen nevű (angolul TopUp) menüponton tudod megnézni.

2013. jan. 4. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Megvan köszi! :)
2013. jan. 4. 15:11

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!