Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Hogyha egy szamitógép nagyon...

Hogyha egy szamitógép nagyon lelassul, tulajdonképpen melyik az a része, amelyik kifárad? Esetleg tippeket/trükköket kaphatok?

Figyelt kérdés
A számitógépem AMD Sempron processor, 2800+,1.61 GHz,512 MB RAM, az operációs rendszer pedig Windows XP professional, version 2002, Service Pack 3.

2013. jan. 2. 11:58
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
telepítsed újra, a leírásod alapján a Windows az ami elfáradt !
2013. jan. 2. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 A kérdező kommentje:

Nem...sajnos nem a Windows...egy hónapja telpitettem...


Kösz a válaszokat mindenkinek!

2013. jan. 2. 19:37
 13/16 anonim ***** válasza:
1 hónap alatt is el lehet rontani, 10 perc is elég hozzá
2013. jan. 2. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
100%

"Nos , a tippeknél nem egészen erre gondoltam..."

"Nos például az internetet alig akarja betölteni,"

"Nem...sajnos nem a Windows...egy hónapja telpitettem... "


A hozzászólásaid eléggé ellentmondásosak és hozzá nem értésről tanúskodnak. Akkor honnan veszed azt hogy a mások válasza hasznos lehet-e vagy sem. Mikor magad sem tudod hogy mivel állsz szemben.

2013. jan. 2. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 A kérdező kommentje:
Kedves utolsó válasziró, ne kezd a feszkót megkérlek! Hát pont azért tettem fel a kérdést mert nem tudom mitévő legyek ,te ***** ! Egyébként igenis értek hozzá, csak már minden tudásomat felhasználva sem sikerült megjavítani a gépet,annak ellenére, hogy a családban 3 informatikus van(nem volt idejük átjönni és ezért próbáltam meg én megoldani a probl.)
2013. jan. 4. 09:46
 16/16 A kérdező kommentje:

,,Mikor magad sem tudod hogy mivel állsz szemben.,,

Persze, hogy nem tudom,hát pont ezért kérdeztem...egyébként az, hogy nem irsz értelmes választ, és feleslegesen kommentálsz, másokat sértegetsz, szerintem nagyobb hozzá nem értésről tanúskodik...

2013. jan. 4. 09:48
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!