Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Számítógéphez milyen mikrofont...

Számítógéphez milyen mikrofont ajánlotok, amivel sztereóban lehet felvenni hangot és nem horribilis az ára? (mondjuk max 25k)

Figyelt kérdés
Youtube vidikhez kéne majd, lehetőleg olyan, aminek nincs "doboz hangja". Link, teszt, tapasztalat jöhet. Thx.

2012. dec. 6. 18:39
 1/4 anonim ***** válasza:

hát én ehhez inkább ajánlanék neked egy minden tekintetben tökéletes kis kompakt kamerát ...

Nemrég egy 65 ezres Samsungot akcióban kifogtam 40-ért, és baromi jó, na annál ott a stereo hang meg MP4, szal az tökeletes az ilyen videók készítéséhez.

Sztem önmagában kár 25 ezerért csak mikrofont venned, amikor vezetékes kivitelben 8-12 ezerért már egész minőségiek vannak egyébként, na de kényesebb pont a képfelvétel minősége. Nem? Legalábbis ez az én véleményem.


Na meg utolsó szempontként arról se feledkezzünk meg, h olyan túl sok értelme nincs ám az emberi hangot stereoban venni ...

2012. dec. 7. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Úgy értem a sztereót, hogy mondjuk egy fejhallgatón mindkét oldali hangszóróból jön a hang (azt hiszem az álsztereo is olyan).
2012. dec. 18. 16:46
 3/4 Golan Trevize ***** válasza:

Milyen minőség kell?

Milyen körülmények között, és mit akarsz felvenni?

Mert szerintem pár ezerért már kapsz elfogadható sztereo mikrofont.

Esetleg ha szöveget akarsz csak felvenni, vegyél egy sztereo digitális diktafont.

2012. dec. 18. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Mono hangot is ki lehet osztani mindkét sávra, ha csak ez a probléma.
2012. dec. 29. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!