Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » 5.1-es Hangrendszerem van...

5.1-es Hangrendszerem van számítógéphez és internetről legfőképpen YouTube-ról nem jön le semmi csak Sztereóban. Mi lehet a Baj?

Figyelt kérdés

Amúgy szól 5.1-be (pl.: Winamp-ba vagy Windows Media Player,Játékok,meg az online rádiók) is lejönnek 5.1-be, de például YouTub-ról a videók vagy bármelyik más videómegosztóról csak sztereóban jön.

Tesómnak csak 2.1-es hangfala van és az tökéletesen működik netről is, nekem már az is elég lenne ha 2.1-be szólna.

Nem Tudja valaki mi lehet a baj?


2009. nov. 7. 10:47
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Winamp nem szól 5.1-ben attól, hogy mindegyik hangfal szól az nem 5.1. Nézz meg egy dvdt amin 5.1-es hang van, ha a centerből szól a beszéd és a többi hanghatás a hangfalakból akkor jól van beállítva.

5.1-es hangzáshoz 5.1-es hangforrás kell, ilyen csak dvd, hd filmeken van, vagy pár játékban.

2009. nov. 7. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Az a baj, hogy nincs semmi baj.

Egyrészt az első válaszoló jól írta. Azért mert minden hangfal szól, még nem 5.1 a Winamp se. Leginkább a dvd filmeknél érezhető igazán az 5.1.

A másik pedig, hogy a youtube-on lebutított videók vannak fent, amik nemhogy 5.1, de még sztereok sincsenek néha, szóval nem a Te készülékedben van a hiba, hanem a youtube ilyen. Nekem is egy 5.1-es rendszerem van itthon és tökéletesen szól minden, de a youtube nekem is sz@rul hangzik ilyen értelemben.

2009. nov. 7. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
2014. máj. 17. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!