Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » VGA kábellel akarom összekötni...

VGA kábellel akarom összekötni a tv-vel a pc-met de, csak a bekapcsolás pillanatában megy át a kép. (lent) Mi lehet a baj?

Figyelt kérdés
Utánna eltűnik és mintha semmi sem történt volna...

2012. dec. 6. 08:10
 1/9 anonim ***** válasza:
Driverből be kell kapcsolni a több monitoros üzemmódot. Driver menü-Asztalkezelés és ott látod, hogy ott a tv-d, de le van tiltva. Vagy kettőzés, vagy kiterjesztés. Ha kiterjeszted, akkor a filmet át kell húzni a tv-re és kész.
2012. dec. 6. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
No meg a felbontást is érdemes leellenőrizni, mert induláskor még csak VGA (640x480).
2012. dec. 6. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Elvileg a vga-nak érzékelnie kell a lehető legmagasabb elérhető felbontást a tv-n is, azzal nem lehet gond.
2012. dec. 6. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 _Jessy_ ***** válasza:

"Elvileg a vga-nak érzékelnie kell"

Gyakorlatilag meg nem érzékeli. Ezt kézzel kell beállítani. Mint ahogyan írták is, néz meg, engedélyezve van-e a több képernyős üzzemód, és ha igen, akkor állítsd át a TV-hez tartozó felbontást olyanra, amivel van kép.

2012. dec. 6. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Hát nekem érzékeli, és egy valamire való vga fogja is, de ha valami csoda folytán mégsem, be kell kapcsolni az automatikus GPU méretezést és kész, megoldja magának. De ezzel már elmentünk az eredeti témától, a srácnak nincs bekapcsolva a több képernyős üzemmód.
2012. dec. 6. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

VGA kábellel? Azt hogy oldod meg?

Én VGA kábel alatt azt a vastag, D-SUB csatlakozós kábelt értem, ami a monitorból megy a gépbe. Azt nem lehet TV-be dugni (legalábbis még ilyent nem láttam)


Esetleg nem az S-VIDEO csatlakozóra gondolsz?

Elvileg a D-SUB -os monitor kimenetet is át lehet alakítani (egy kis forrasztgatás) S-VIDEO -ra, de kicsi az esély, hogy a PC és a TV képes lesz szinkronizálódni. Az átvitelnél van egy szinkronozó jel. (Na ezért badarság például az, hogy egy csatlakozót kettéosztasz csak úgy forrasztásokkal hogy két monitoron menjen a kép)

2012. dec. 6. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Hogyne lehetne, ha egy újabb tv-ről van szó, márpedig feltételezhető, hogy ha van rajta D-sub, akkor az egy újabb LCD/plazma tv. Én tv-men is van d-sub, ez nem ritka manapság.
2012. dec. 6. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Igen LCD tv-ről van szó...
2012. dec. 8. 11:13
 9/9 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat sikerült megoldanom.

Amikor össze van kötve jobb klikk az asztalra----> grafikus beállítások---->megjelenítő eszköz---->és ott kivlasztom, hogy ,,monitor".

Utánna ha vissza akarom kkor a monitor alatt ,,noteszgép"

:)

2012. dec. 9. 10:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!